Framica

Audioprzewodnik Multimedialny

Audioprzewodnik multimedialny powstał z myślą o muzeach, galeriach, parkach, skansenach i innych atrakcjach turystycznych. Audioprzewodnik jest odporny na uszkodzenia oraz łatwy w utrzymaniu. Treść wycieczki odsłuchuje się poprzez słuchawki lub wbudowany głośnik. Na ekranie dotykowym Audioprzewodnik Imagineear odtwarzane są zdjęcia, filmy, gry i animacje. Za pośrednictwem wbudowanej kamery możliwe jest zastosowanie rozszerzonej rzeczywistości i skanowanie kodów QR.

Audioprzewodnik multimedialny pozwala na wprowadzenie unikalnego interfejsu. Grafika, kolory i układ przycisków można dostosować do infrastruktury wystawy oraz wymagań docelowej grupy użytkowników – inny dla osób starszych i inny dla gości z niepełnosprawnościami czy dzieci.

Audioprzewodnik Imagineear wyposażyliśmy w moduł komunikacji, dzięki temu bez wykorzystania Internetu i infrastruktury instytucji, pozwoli na automatyczne wywoływanie treści zależnie od ich położenia również synchronizację materiału dźwiękowego z obrazem prezentowanym na wystawie, oraz na bezpośrednią komunikację pomiędzy przewodnikiem a uczestnikami grupy.

Audioprzewodnik dostosowaliśmy do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami. Pozwala na użycie interfejsu o wysokim kontraście i wyświetlanie filmów z językiem migowym. Użytkownikom aparatów słuchowych umożliwia podłączenie pętli indukcyjnej do gniazda słuchawkowego.

Audioprzewodnik posiada moduł WiFi, kanał alarmowy, który współpracuje z układami DSO, oraz system antykradzieżowy. Odtwarzacze opierają się o system Android i pozwalają na zastosowanie zewnętrznych aplikacji. Wbudowana platforma programowa TourBuilder umożliwia samodzielną i szybką budowę treści w bez udziału programisty.

Audioprzewodnik multimedialny jest przystosowany do całodziennej pracy, a ładuje się w nocy.

Audioprzewodnik Multimedialny MPi
Audioprzewodnik MPI

Więcej informacji znajdziesz na https://framica.com/mpi/

Audioprzewodnik Multimedialny MPTi
Audioprzeowdnik MPTi https://framica.com/mpti/
Audioprzewodnik Multimedialny Maestro
Audioprzewodnik Maestro https://framica.com/maestro/
Jak wygląda tourbuilder
Oprogramowanie TourBuilder https://framica.com/tourbuilder/

Akcesoria Audioprzewodnik
Audioprzewodnik Akcesoria https;//framica.com/akcesoria/

Pelicula

A modern theme for the film industry & video production